2013 - pedagogų metai

LPPTVA nutarė 2013 metus paskelbti  PEDAGOGŲ METAIS.

MAŽEIKIŲ r. PPT VEIKLA, SKIRTA PEDAGOGŲ METAMS:

Planas. Peržiūrėti. Atsisiųsti.

„PEDAGOGŲ METŲ“ DIENORAŠTIS:

2013-10-15

piešinysNuo kovo 15 d. iki birželio 17 d. vyko KONKURSAS PEDAGOGAMS „NORIU PASIDALINTI“.  Pedagogai  pristatė  darbus, pasidalino savo pasiekimais ir atradimais. Pedagogų pristatyti darbai yra publikuoti šios svetainės skiltyje „Naujienos, įvykiai“.

Konkurso  nugalėtoja skelbiama Mažeikių rajono Viekšnių lopšelio - darželio logopedė Zita Jankienė už metodinę priemonę „Keliauju kalbos takeliu“. Ji apdovanojama Mažeikių r. PPT Padėkos raštu, fotomenininko Jono Strazdausko fotografijų knyga „Žemaitijos rūkai“ ir sausio mėnesį bus pakviesta vykti į baigiamąją Pedagogų metų konferenciją Jonavoje. Taip pat  Mažeikių r. PPT Padėkos raštu ir aukščiau minėta knyga apdovanojamos Mažeikių lopšelio - darželio logopedė Renata Bumblauskienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rūta Žiubikienė už metodinę priemonę „Kelionė laiko mašina“.

SVEIKINAME NUGALĖTOJAS IR DĖKOJAME VISIEMS DALYVIAMS.

2013-05-10

Gegužės 9 d. Mažeikiuose vyko RESPUBLIKINĖ METODINĖ  PRAKTINĖ KONFERENCIJA  „Specialiojo pedagogo patirtys, ieškojimai ir atradimai, ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių bendrąsias kompetencijas“ ir MAŽEIKIŲ r. SPECIALIŲJŲ PEDAGOGŲ PARENGTŲ MOKYMO PRIEMONIŲ  PARODA.

Konferenciją organizavo Mažeikių rajono logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis, padedamas Mažeikių švietimo centro, ir Mažeikių r. PPT specialiosios pedagogės. Konferencijai patalpas, reikalingas priemones ir įrangą  maloniai suteikė Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos vadovai. Konferencijoje dalyvavo virš šimto specialiųjų pedagogų, logopedų, mokytojų, ugdymo įstaigų vadovų. Pusė jų buvo iš Kelmės, Radviliškio, Kretingos, Šilalės, Plungės, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto. Buvo perskaityta daug pranešimų. Plačiau  paskaityti ir su kai kuriais pranešimais susipažinti galėsite svetainės skiltyje „Naujienos, įvykiai“.

2013-03-28

Kovo 27 d. Mažeikių specialiojoje mokykloje vyko seminaras „VIDUTINĮ IR ŽYMŲ INTELEKTO SUTRIKIMĄ TURINČIŲ MOKINIŲ GALIŲ DIDINIMAS, UGDANT JŲ SENSORINES SISTEMAS“.

Seminare dalyvavo aplinkinių rajonų specialiųjų mokyklų pedagogai. Plačiau paskaityti galėsite svetainės skiltyje „Naujienos, įvykiai“.

2013-03-12

Nuo sausio 7 d. iki sausio 31 d. rajono mokyklų 1-8 klasių mokinius kvietėme dalyvauti akcijoje „Mano mokytojas“. Akcijos nuostatai: Peržiūrėti.

Skelbiame  akcijos  „Mano mokytojas“ rezultatus. Akcijos prizas - paskaita/pamoka Mažeikių r. pedagoginėje psichologinėje tarnyboje atitenka šioms klasėms:

Veikšnių gimnazijos  2a klasei,
Mažeikių „Ventos“ pagrindinės mokyklos 2b klasei,
Krakių pagrindinės mokyklos 1-4 klasėms,
Mažeikių „Žiburėlio” pradinės mokyklos 4b klasei,
Mažeikių „Vyturio” pradinė mokyklos 2d klasei,
Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos 8d, 2a klasėms,
Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos 3-4 klasėms,
Renavo pagrindinės mokyklos 2 klasei,
Mažeikių K.Jagmino pradinės mokyklos 4b klasei,
Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos 4a klasei.

Sveikiname nugalėtojus. Plačiau apie akciją „Mano mokytojas“ skaitykite svetainės skiltyje „Naujienos, įvykiai“.

Iš akcijoje „Mano mokytojas" dalyvavusių mokinių atrinktų piešinių ir minčių sukurta atmintinė mokytojui.